Незважаючи на розвиток стоматології, в світі до сих пір існує безліч помилок щодо зубів.

сила мови

Пігулка з аспірином біля хворого зуба полегшує біль - одне з найбільш поширених помилок зі світу стоматології на сьогоднішній день. Аспірин дійсно надає болезаспокійливу і протизапальну дію, однак його слід приймати виключно всередину. Але навіть в цьому випадку ніхто не гарантує, що біль вщухне, особливо при абсцесах або пошкодженнях пульпи і кореня. Для зниження зубного болю застосовуються спеціальні антибіотики і анестетики. Тримати таблетку аспірину в роті - погане рішення, яке не тільки не допоможе в лікуванні, але і здатне викликати подразнення слизової оболонки.

Чим біліше зуби, тим вони здоровіші

Звичайно ж, приємно мати голлівудську посмішку, проте колір зубів далеко не так сильно впливає на їхнє здоров'я, як прийнято вважати. Існує безліч натуральних відтінків, які відрізняються від чистого білого, однак такі зуби можуть бути абсолютно здоровими і міцними. З іншого боку, бувають випадки, коли зуб на вигляд схожий на перлину, однак на його внутрішній стороні є каріозна порожнина, яка руйнує його. Застава стоматологічного здоров'я лежить в щоденній гігієні із застосуванням щітки, зубної нитки і ополіскувачі для порожнини рота. Крім того, необхідні профілактичний огляд у стоматолога і професійна чистка зубних відкладень не рідше ніж раз на півроку.

Виправити прикус можна тільки в молодому віці

Виправляти прикус дійсно легше в юності, однак і у дорослих цю проблему цілком можна вирішити як класичними системами (якщо патологія незначна), так і хірургічним шляхом (в складних випадках) .Що стосується ортодонтичного лікування з метою випрямлення нерівного зубного ряду, то його можна проходити в будь-якому віці, для цього потрібно мати лише власні здорові зуби. Сьогодні існує безліч систем (і для дорослих, і для дітей), так що, якщо в цьому є необхідність, вирушайте до ортодонта і забудьте про вік!